from Informacje bieŻące!

Jakikolwiek fabrykant zdaje sobie sprawę, iż w współczesnych czasach unowocześnienie parku maszynowego stanowi podwalinę do wytwórczości odpowiedniego zbioru bądź usług rolniczych. Modernizowanie linii produkcyjnej gwarantuje szansę zmniejszenia kosztów produkcji i przyrostu zakresu usług. Bez wątpliwości nabycie wyspecjalizowanych maszyn to niekiedy gigantyczny wydatek a producentów w wielu przypadkach na to nie mają środków. Alternatywą są przydziały rolne z dziedziny innowacyjnej gospodarki poprzez które ma się szansę otrzymać 50% kwoty na zakup nowych urządzeń sadowniczych.
W U nas przewodnim nabywcą machin innowacyjnych jest firma ogrodnicza. Obojętnie jaki rolnik coraz intensywniej zwiększając wytwórczość potrzebuje wydajnych oraz profesjonalnych maszyn rolniczych nawet już użytych. Często kupowanymi maszynami są ciągniki wielozadaniowe np. Fendt czy Pronar wraz z pełnym sprzętem dodatkowym tj. agregaty, pługi czy system TUR. W kwestii kombajnów, popularnością wybijają się firmy Class.
Dostrzec można coraz sprofilowane urządzenia używane w w komunalce. Chętnie kupujemy mikro ciągniki John Deere do robót przy zieleni przyulicznej jak i ciągniki do zadań zimowych: Unimog Mercedes. Koniunktura na usługi ogrodnicze dogadza ponadto przyrostowi na wyspecjalizowane maszyny ogrodnicze tj. ładowarki Avant
Pozostałym wyjściem zakupu nowoczesnych maszyn ogrodniczych stanowi zasada leasingów niejednokrotnie na dogodnych zasadach. Istnieje dodatkowo możliwość kupna z tzw. przejęć windykacyjnych.

Oto w tej chwili najprzyzwoiciej sprzedające sięużywane maszyny rolnicze w kraju:

Traktory: Iseki
Ciągniki sadownicze: Yanmar
Maszyny do zbiorów: Claas
Maszyny do upraw: pługi skibowe

Comments are closed.